Ważnym momentem w życiu jest zakup domu. Miejsce w którym mieszkamy, to jeden z najważniejszych aspektów naszego życia. Przywiązujemy dużą uwagę do przyjaznych, ciekawych, ekonomicznych w budowie i eksploatacji rozwiązań architektonicznych.

Głównym obszarem działalności firmy jest budownictwo mieszkaniowe, w skład którego wchodzą domy jednorodzinne, domy wielorodzinne i inne. Oferta uwzględnia potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w domach z ogródkami kameralnych warunkach i przyjaznym sąsiedztwie.

Domy wykonane są w tradycyjnej technologii. Stale doskonalimy projekty, dbając o to, aby były funkcjonalne i oryginalne ze szczególnym uwzględnieniem ergonomii i funkcjonalności. Pomaga nam w tym bogate doświadczenie, a także otwartość na nowe, innowacyjne rozwiązania.

Stale współpracujemy z wieloma dużymi firmami, a także z klientami indywidualnymi. Dzięki temu potrafimy zarządzać złożonymi i skomplikowanymi projektami inwestycyjnymi. Do inwestycji podchodzimy w sposób kompleksowy.

Inwestycje realizujemy od:

– planowania,

– opracowania projektu,

– pozyskania gruntu,

– finansowania,

– zarządzania budową,

– sprzedaż

– stała opieka.

Każdy etap jest dla nas równie ważny. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard współpracy.

Mamy gwarancje finansowania naszych projektów, co umożliwia płynne realizowanie budowy domów w zaplanowanym czasie. Stabilna i wieloletnia współpraca z wykonawcami umożliwia nam doskonalenie jakości. Osobiście dbamy o realizację naszych projektów.

Budujemy tak, jakbyśmy budowali dla siebie i naszych najbliższych. Wiemy, że nasi Klienci mają odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego umożliwiamy indywidualną aranżację rozkładu wnętrz we współpracy z naszą pracownią architektoniczną. Chcemy, aby nasza praca i jej wyniki przynosiły naszym Klientom jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji z wyboru naszej oferty.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładkami http://woznica-bud.pl/oferta/ oraz http://woznica-bud.pl/nasze-realizacje/ w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub em-ailowy.